Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym na Śląsku

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym na Śląsku

W naszym centrum nurkowym na Śląsku możesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem Śląsk, poznasz podwodny świat fauny i flory z bliska. Przed rozpoczęciem samodzielnych nurkowań Śląsk, musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy Śląsk w centrum nurkowym Beskid Divers. Kurs nurkowy Śląsk pozwoli ci na uzyskanie certyfikatu, który uznawany jest na całym świecie. Pozwoli ci on na wypożyczanie sprzętu nurkowego Śląsk, podejmowanie dalszych szkoleń nurkowych oraz umożliwi ci nurkowanie Śląsk do głębokości 18 metrów. Centrum nurkowe na Śląsku jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia swojej nurkowej przygody. Zespół naszego centrum nurkowego Śląsk składa się z doświadczonych instruktorów nurkowania Śląsk , pokażą ci oni jak bezpiecznie eksplorować podwodny świat

Podstawowy kurs nurkowy na Śląsku dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy na Śląsku dla dorosłych

Instruktorzy nurkowania  z centrum nurkowania na Śląsku odkryją przed tobą tajniki nurkowania Śląsk : zaczynając od nurkowania próbnego Śląsk , poprzez podstawowy kurs nurkowy Śląsk, aż po zaawansowane szkolenia z zakresu nurkowania technicznego, jak również szkolenia instruktorskie Śląsk .

Jeśli marzysz, aby zostać pełnoprawnym nurkiem Śląsk musisz zapisać się na podstawowy kurs nurkowy na Śląsku. Szkolenie Open Water Diver jest pierwszym spośród wielu stopni nurkowych. Wielu nurków posiada jedyni certyfikat OWD PADI Śląsk. Kurs nurkowy prowadzony jest według programu PADI – obecnie najbardziej znanej międzynarodowej federacji nurkowej na całym świecie. Podczas podstawowego kursu nurkowego na Śląsku szkolenie odbywa się według wytycznych PADI. Po zakończeniu szkolenie uzyskasz certyfikat PADI Skoczów OWD, który upoważnia cię do odbywania nurkowań partnerskich na głębokość 18 metrów. Zapisz się już dzisiaj na podstawowy kurs nurkowy Śląsk dla dorosłych na Śląsku i zostań pełnoprawnym nurkiem Śląsk.

Podstawowy kurs nurkowy na Śląsku dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy na Śląsku dla dzieci

W szkole nurkowej Śląsk prowadzimy podstawowy kurs nurkowy dla dzieci na Śląsku. Szkolenie odbywają się przez cały rok szkolny, aby dziecko zawsze było przygotowane na wakacyjny wyjazd nurkowy. Na podstawowy kurs nurkowy Śląsk dla dzieci na Śląsku mogą zapisać się dzieci, które ukończyły co najmniej 10 lat, nie mają żadnych problemów ze zdrowiem oraz potrafią pływać. Podstawowy kurs nurkowy Śląsk dla dzieci może również okazać się doskonałym prezentem dla twojej pociechy.

Program podstawowego kursu nurkowania na Śląsku

Program podstawowego kursu nurkowego na Śląsku

Podczas podstawowego kursu nurkowania na Śląsku zapoznasz się z zasadami nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym Śląsk . Dowiesz się również jak działa sprzęt nurkowy Śląsk i nauczysz się jak go użytkować.

Na podstawowym kursie nurkowania instruktorzy nurkowania Śląsk  z naszego centrum nurkowania, nauczą cię zasad planowania oraz bezpiecznego prowadzenia nurkowań.

Na podstawowy kurs nurkowy Śląsk składa się pięć modułów teoretycznych, pięć modułów na basenie oraz cztery nurkowania na wodach otwartych Śląsk. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie wykładów przez doświadczonych instruktorów. Podczas szkolenia wykorzystujemy również filmy, książki nurkowe oraz quizy. Na zajęciach basenowych ćwiczymy w małych grupach i na prywatnym basenie, który jest do naszej wyłącznej dyspozycji. W centrum nurkowym Śląsk jeden instruktor nurkowania  szkoli nie więcej niż czwórkę przyszłych nurków. Na nurkowania Śląsk  w wodach otwartych jeździmy na pobliskie akweny, np. do Jaworzna. Nurkowania na wodach otwartych mają na celu praktyczne wdrożenie wszystkich umiejętności zdobytych podczas zajęć basenowych i teoretycznych

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy na Śląsku ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w na Śląsku?

Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego na Śląsku zostaniesz pełnoprawnym nurkiem Śląsk , który może wykonywać nurkowania partnerskie do głębokości 18 metrów. Po zakończeniu szkolenia możesz podejmować dalsze szkolenia specjalizacyjne, w tym szkolenie AOWD Padi Śląsk.

Z kolei dzieci, które ukończyły podstawowy kurs nurkowy Śląsk mogą wykonywać nurkowania partnerskie do głębokości 12 metrów. Otrzymają certyfikat Junior Open Water Diver Śląsk . Osoby, które ukończyły JOWD oraz mają co najmniej 15 lat, mogą podejmować dalsze szkolenia nurkowe Śląsk , już na wyższych poziomach.

W naszej szkole nurkowej Śląsk  szkolimy nurków na wszystkich poziomach. Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego na Śląsku możesz podejmować dalsze szkolenia nurkowe Śląsk i w przyszłości zostać przewodnikiem nurkowym lub może nawet instruktorem nurkowania Śląsk  i szkolić przyszłym adeptów nurkowania. Na początek musisz zapisać się na podstawowy kurs nurkowy na Śląsku.

Kursy nurkowe Śląsk. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe na Śląsku. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Ukończenie podstawowego kursu nurkowego Śląsk umożliwia ci kontynuacje szkolenia nurkowego, w tym ukończenie kursu Advanced Open Water Diver PADI Śląsk. Po ukończeniu tego kursu nurkowego Śląsk będziesz mógł wykonywać nurkowania Śląsk do głębokości 30 metrów. Z kolei jeśli twoim marzeniem są nurkowania Śląsk głębokie, musisz się zapisać na szkolenie Deep Water Diver PADI Śląsk . Po tym szkoleniu możesz nurkować na głębokości większe niż 30 metrów. Podczas kontynuacji szkolenia nurkowego Śląsk warto skorzystać ze szkolenia Podwodna Nawigacja PADI Śląsk. Jest to nauka podwodnej nawigacji Śląsk , instruktorzy z naszego centrum nurkowego na Śląsku z przyjemnością zdradzą ci tajniki tej sztuki. Z kolei na kursie Rescue Śląsk PADI  nauczysz się jak udzielić pomocy nurkowi, który ma problemy zdrowotne oraz jak powinieneś reagować w sytuacjach awaryjnych. W szkole nurkowej na Śląsku możesz również ukończyć kurs Suchy Skafander PADI Śląsk . Możesz również rozwijać się w kierunku nurkowań wrakowych, jednak najpierw musisz ukończyć kurs Wrakowy PADI Śląsk

Zapraszamy do centrum nurkowego Śląsk BeskidDivers

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers Śląsk. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Śląsk. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt